O nás

Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 

Knihy provází lidstvo od té doby, co se naši předci naučili psát. Pro mnoho lidí je chvíle z knihou jedna z nejkrásnějších relaxací. Čerpáme z nich moudra, poučení, rozptýlení, naději, která živí naše sny a touhy... Prožíváme dobrodružství i strasti spolu s hlavními hrdiny a v těch chvílích si můžeme odpočinout od všednodenních starostí a trápení. Uniknout do světa fantazie. Patřím k těm, pro koho je krásná kniha jedním z nejkrásnějších darů a ráda se často "ztratím" v příbězích jiných.

Magazín Ostrov knih má nejen informovat o knižních novinkách, ale především má být místem, kde si budeme vyměňovat informace o přečtených knihách, psát si tipy na ty dobré a kvalitní a naopak i na ty, se kterými je škoda ztrácet čas.

Jak vložit příspěvek?

1) Zaregistrujte se na webu a přihlašte.

2) V levém sloupci v boxu Články klikněte na Vložit článek.
- do řádku Titulek napište název
- do velkého okna celý text
- pokud je text delší, než jeden odstavec, oddělte část, které bude viditelná na hlavní straně od zbytku textu. Kurzor myši vložte za první odstavec a pod velkým oknem klikněte na Více.
- v řádku Sekce vyberte rubriku
- v řádku Kategorie pak vyberte, zda jde o knihu pro dospělé, děti, medailony apod.
Pokud na příspěvek nenajdete vhodnou rubriku, nechte v sekci výběr Nekategorizováno. Při kontrole zařadíme, případně přidáme novou rubriku.
- v řádku Zobrazit na Titulní straně zaškrtněte Ano.
- a pokud rozumíte smyslu a využití klíčových slov, můžete do posledního okna přidat taková, jenž váš příspěvek charakterizují.
- pak už stačí jen nahoře napravo kliknout na ikonku Uložit.

Jakmile příspěvek zkontrolujeme a schválíme, objeví se na hlavní straně a v rubrice.

Přidání URL odkazu do příspěvku: myší si oznazčte text, nebo obrázek, na který chcete URL odkaz přidat. Pak klikněte na ikonku Insert/edit link (svorky, či nekonečné osmičky). Do řádku Link URL vložte odkaz včetně http://. V řádku Target zvlote možnost Open link in a new window (otevřít odkaz v novém okně) a klikněte na ikonku vlevo dole Insert.

Přidání obrázku: kurzor myši si vložte tam, kde se má obrázek objevit. Pokud vkládáte obrázek od někud z internetu, klikněte na ikonku stromu Insert/edit Image. V řádku Image URL vložte URL odkaz na obrázek, včetně http://. Končit by měl vždy buď .jpg, .gif, .png apod. Do řádku Image description můžete dopsat název obrázek. V řádku Alignment volíte zarovnání obrázku - Left vlevo, Right vpravo jinak necháte bez povšimnutí. V řádku Dimensions můžete nastavit i velikost obrázku, pokud tomu rozumíte,jinak nechte na nás. A opět ikonkou Insert vlevo dole vložíte.
Pokud vkládáte obrázek ze svého PC, pak opět vložte kurzor tam, kde se má obrázek objevit. Pod velkým oknem klikněte na Obrázek. V okně se složkami si otevřete složku aktuálního roku - 2012 a měsíce, ve kterém se nacházíme. Dole si přes tlačítko Procházet vyberte obrázek ve svém pc a přes vedlejší tlačítko Zahrájit nahrávání nahrajte k nám. Pak vyberte už nahraný obrázek, můžete přidat titulek a popis obrázku, či zarovnání (v tomto editoru jsou v češtině) a napravo pak klikněte na Vložit.

V případě komplikací, dotazů, nejasností či čehokoli jiného mi pište do Vzkazníčku, komentářů nebo na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
Pokusím se zodpovědět a pomoci co nejrychleji ( e-mail bývá obvykle nejrychlejší cesta, jak mě zastihnout).


Děkuji vám za přízeň a za celou redakci vám přeji hodně hezkých chvil s knihami i na našem magazínu!

Jiřina Urbánková alias irulka23

Partner magazínu:

Vyhledávání

Přihlášení

125px reklama

Vzkazník

ylypux
http://gothic-games.com/vzlom/gothic-2/crack

http://gothic-games.com/vzlom/go...

150px reklama

120x240px vpravo

120x600px reklama

© 2011 VirtualDreams.cz